+0цены
+0комм.
+0
Комментарии
-
Autsider 26.07.2024, 15:56
Випустив з уваги одну важливу заувагу теж з досвіду. Ніколи НЕ зустрічав основ з поколотими від ударів об стіл кромками, у яких від цього якось зменшилась ігрова пляма. Звичайно ж це не вкрай масове спостереження, але достатнє, просто маю своєрідне хоббі з ремонту. На гру відлущування країв кромок НЕ впливає настільки помітно, щоб змінився відбій м'яча. Це може помітити хіба комп'ютер за обладнання відповідними датчиками. Але якщо площа пошкодженої від краю поверхні велика, то зрозуміло, що м'яч при потраплянні туди НАБАГАТО гірше контролюється і відбивається, бо накладка втрачає там опору на основі. Якщо ж буде серія досить потужних ударів об підлогу однією зоною кромки,то вона реально розтріскується,але НЕ настільки глибоко, щоб вплинути на характеристики, хіба верній шпон. Це ремонтується більш легко,якщо відразу після події, проте більшість продовжує грати...
Дерево є матеріалом, який при склеюванні у листі фанери НЕ піддається таким уявним мікророзтріскуванням, як про це розповів Антон, завдяки клеєві і перехресному спрямуванню волокон листів шпону, які зміцнюють один одного, на що додатково впливає і клей. Тобто конструкція залишається стабільною за прийнятних умов зберігання. Навіть найбільш вразлива зона поєднання руків'я і лопаті через її знижену міцність НЕ руйнується від самої лише гри, бо тієї міцности для цього достатньо і там НЕ виникає явищ втоми, тобто тих самих мікротріщин, а особливо якщо полакувати.
Відбій м'яча змінюється, коли він потрапляє в зону лопаті біля самого краю, яка вже знаходиться ПОЗА зоною впевненої гри, проте ця зона ще дещо розширюється наклеєними накладками.
Додатково про вплив вологи клею на поверхневий шпон. Вона не повинна впливати аж настільки,що призводитиме доруйнування, бо більша частина вологи випаровується в повітря при висиханні клею, а частка в деревині всеж мізерна з тої ж причини. Вона ще зменшиться просушуванням і лакуванням.
-
Autsider 25.07.2024, 17:33
Спробую нічого не забути. Все, з чим я згоден, це що основи мають НЕОБМЕЖЕНУ довговічність ЗА УМОВИ дотримання елементарних правил догляду і поведінки, про які почасти згадувалось і тут. Чому. Основа виготовляється з високоякісної ФАНЕРИ з послідовною пошаровою зміною напряму волокон і товщини шпону. Така будова збільшує міцність в усих напрямках і покращує інші х-ки, проте втрачається підвищена чутливість, характерна для одношарової основи з певних видів деревини. Саме тому фанерна основа має таку високу тривкість до навантажень у грі, які навіть на професійному рівні НЕ здатні завдати їй руйнувань, що досягається і з допомогою накладок, які разом з тим виконують роль своєрідного амортизатора. Так діють НАВІТЬ довгі пухирці ОХ. Частота, амплітуда і час коливань при ударах теж ЗАНАДТО МАЛІ для руйнувань сучасних клеїв, понад те самої деревини з перехресним нарямком волокон, з'єднаної цими клеями.
Традиційний ворог деревини волога. За сучасних синтетичних клеїв з глибоким проникненням її вплив нівелюється, крім, теоретично, верхнього шару при умові щоденної зміни накладок з великою, як заведено, кількістю водяного клею і недостатнім його сушінням, що з часом МОЖЕ призвести до руйнувань. Значно полегшує життя якісне лакування(без фанатізьма) і наступне зашкурювання наждачним папером 180-220 вздовж волокон в один-два сліди. Лакувати варт і кромки лопаті зі всим руків'ям. Лак додатково проникає в пори і зцементовує їх запобігаючи лущенню при знятті н-ок.
Те саме можна застосувати й до основ із використанням синтетичних матеріалів. Згнову ж, застосування сучасних клеїв просто НЕ допускає будь-яких руйнувань цих шарів, а ультрафіолет не має доступу.
Розшарування основи може відбуватись швидше через технологічний збій на виробництві, що ДУЖЕ рідкісне явище. А це може бути при недостатньому шарі клею, затримці складання деталей або якихось нестандартних видах нанесення клею з врахуванням попередніх випадків. Проте такі "поломки" можна досить просто усунути за певних найпростіших вмінь і навичок. Неякісні клеї НЕ розглядаються.
Варіанти з бажаючими погратись об стіл взагалі не коментуються. Це можуть і мають бути поодинокі рідкісні доторки. Успіху і благословінь шановному українству, друзям і союзникам. Харків'янам окремо разом з подякою).
-
Autsider 24.02.2024, 11:01
Даруйте, панове, але змушений не погодитись із тезою про придатність всих руків'їв лез для обертання. Швидше вимушено умовно придатні. А перо, особливо японське, й КАТЕГОРИЧНО непридатне. Абсолютно придатними можна вважати пряме й анатомічне руків'я, "ластівчин хвіст" має конструктивну незручність, навіть батівське, обмотка, яку можна монтувати на збірки з прийнятною вагою(на мою думку), лишень зайве свідоцтво. Один знайомий намагався монтувати такі гарнюні обмотки, зрештою просто відмовився. Проте кожен вирішує самостійно. Ні, таки не зовсім, разом з плечем і ліктем, але це вже пізніше(.
-
ЛАКИРОВАТЬ ОСНОВАНИЕ надо или нет? НУЖЕН ЛИ ЛАК ДЛЯ ОСНОВАНИЯ - что влияет, почему вопрос не простойAutsider 05.02.2024, 11:38
Для себе це питання вирішив раз і назавжди, зіткнувшись з проблемою, коли стверджувалось, що лакувати НЕ потрібно, а на моїй основі ціла дровозаготівля. Реалії, очевидно, випливають з властивостей клеїв і почасти властивостей деревини, якість обробки поверхні лопаті завжди досить висока, отже впливає мало. Тому ЗАВЖДИ лакую поверхні зі шпону всих м'яких порід: лімба, кото, аюс, кипарис тощо. Сюди ж зараховую і породи, з якими НЕ стикався. Сміливо можна НЕ лакувати твердих порід - анеґрі, різні види червоного дерева, тюльпанове і далі за списком. Та проте, щоб уникнути проблем зі зняттям накладок, можна теж обробити. Окрім того, лакування дозволить краще зберегти особливо тендітні губки обкладин при їх надобережному зніманні.
Ще ніколи не мав справи з горіхом, який у мене асоціюється з м'якими породами, а подається твердим, але ж я НЕ знайомий з властивостями всих порід світу.
Можливо, у когось виникнуть страхи у зміні властивостей основи після лакування. Підставою для цього може бути ЛИШЕ значний шар такого лаку. В тих кількостях, якими він має наноситись, до настільки вілчутних змін він НЕ призведе, а наші відчуття цього НЕ сприймуть, гру НЕ ЗМІНИТЬ. Благословінь.
-
Autsider 02.02.2024, 13:56
Даруйте нескромне запитання, а як склалась доля Сергія Барановського? Де і чим займається?
Ще цікавить, як справи у Івана Олійника з Роганя. Звичайна цікавість, пов'язана з переживаннями і сволочною мишебратською войнушкою...
-
Autsider 26.01.2024, 22:39
Чудово!) Вітаю! Успіхів! І назвали файно - "Клуб настільної механіки".) Тільки такі речі варт робити інакше, поширити очно через вже діючі клуби...
-
Autsider 30.11.2023, 14:24
Не заперечую проти права Антона мати свою думку і свій погляд на речі, навіть якщо це неправильний погляд і думка, і це ЗОВСІМ не робить їх вірними. Давайте згадаєм, що таке ґума. Це вулканізований при високій температурі сирий каучук з додаванням невеликої кількости сірки, при якому каучук стає полімером, ґумою. Об'єм сірки впливає на еластичність ч-з число заповнених зв'язків. При всих заповнених зв'язках отримуєм ебоніт. Це я запам'ятав ще зі школи.
Так от, каучук має дуже високу липкість і розчиняється в оргрозчинниках(клей) та дуже неміцний.. Це його побічна властивість? Ніяк! Таким чином можна добитись липкости ґуми, стабілізувавши в потрібному об'ємі таку липкість. Що ж дає це "побічне" явище? Чи потойбічне?)) А давайте згадаєм Формулу Ван з її сліками і спробуєм уявити реакцію пілотів на слова про побічну липкість. Уявили? Це я НЕ згадую про сліки на РІЗНІ погодні умови з РІЗНОЮ ж... "побічністю". Чи схибленістю? Аааа, збоченістю... Такі "збочені" галоші дають змогу ефективно "тримати" трасу від рягачої м'якої до холодної кислої, ой, мокр...их трусиків, о.))) Принагідно згадаю, що до ґуми сліків входить близько 200(!) добавок.
Або уявим відгук альпіністів, що займаються сходженнями БЕЗ страховки і застосовують спецвзуття з липкими підошвами, на заувагу про побічну(чи схиблену?) липкість. І як? Я теж не вітаю їх захоплень, проте вони ТОЧНО скажуть, що НАВІТЬ це НЕ протирічить властивостям і призначенню ґуми, проте дає значні переваги за певних критичних умов.
Не думаю, що саме китайці винайшли липкі накладки, але вони розвинули їх непогано. Що цікаво, їхня ґума не вся липка, лише поверхневий шар десь0,5 мм товщини, що пояснити доситьпросто. Це НЕ означає, що євро- і джапан будуть гіршими, просто дорожчими, а останні тенденції показують нахили виробників до подібних виробів. Навмисне не деталізую різниці властивостей через і так велику кількість літер. Як тільки той Антон може стільки вимовити?))
Ось такі справи, малята. Липкість НЕ вада, хиба чи помилка природи, це звичайне застосування властивостей, закладених Творцем ВІД ПОЧАТКУ, і багато хто погодиться, що ЦЕ ЧУДОВО!))) Благословінь. Друзям і союзникам також.)
-
Autsider 20.11.2023, 13:55
Вже намагаюсь не писати всюди, де варт і не варт, бо тільки мене й видно, але тут випадок особливий.
Колись у товариша взяв ракетку на попробувати, і відстали 2 чи 3 пипки та й позначили пухирець. Після його згоди і перелопачення мереж підібрав найдовшу доступну голку для прискавки(шприца), яка дістала б до місця, обережно зрізав і закруглив жало, приміряв(мусив трохи заводити основу голки), трішки розвів галошем краплину взуттєвого клею, витягнув поршень до половини(щоб не набирати в сам циліндр), і проміж рядів пипів завів голку з двох боків, видавивши по частці "запаху" клею до їх основ. За кілька секунд пухир підріс від всотаного з клею розчинника. Це мене трохи налякало, хоча розумів, що потрібно було зачекати хвилин 5-10 щонайменше, і притис випуклість і приклав книгою. Коли ж клей висох, утворилась невелика улоговина від стягування висохлим клеєм губки і втягування цих пипсів. Вирішити вдалось переклеюванням накладки. Неозброєним оком нич не помітно, далі НЕ поширилось. Це для інформування колег.
Проте мені пощастило, що місце було недалеко від зрізу ґуми і вистачило 4-сантиметрової найтовщої ін'єкційної голки, бо довших не міг знайти. Заводив дуже обережно, бо голка була товстіша просвіту між рядів пипів. Успіху.
-
КАК Я ПЕРЕШЕЛ с губки МАХ на толщину 1,8 мм. ЗАЧЕМ ТЕНЗОР такой толщины кому и для какого стиля игрыAutsider 27.09.2023, 15:58
Заради справедливости варт зазначити, що на сторінці магазину неодноразово мигтіли відгуки і ролики про гру меншими товщинами, тож хто шукав-стежив-думав, все бачили. Та й про це ж говорив САМ (!!!) п.Сипачевський. І ніби мені мариться, що й автор ролика раніше ВЖЕ грав меншими товщинами, тільки на інших основах, але разом зі всима погнався за максимальними ефектами. Проте нагадування не буває зайвим.
Окремо хочеться сказати своє "фе" на цілий ряд заяв про якихось "гладкоствольних". Так от, "нарізні" колеги пильно стежать за шовіністичними заявами збоченої меншости і зі снайперською влучністю зупиняють їх намагання нав'язпти всим свої схиблені фантазії, і мають для цього необхідні засоби. А нашим старшим колегам, які завжди в строю, ми не заперечуємо в застосуванні всих доступних засобів, щоб допомогти зупинити цю експансію.
-
Виктор Бубырев 31.05.2023, 07:33
Согласен. Надо не один вопрос задавать. Понимать, что ты умеешь и что хочешь в игре.
-
для ТОПСПИНА какая ЗОНА РАКЕТКИ лучше? Какой частью накладки ДЕЛАТЬ ТОПСПИН ЭФФЕКТИВНЕЕ? РазбираемсяAutsider 21.05.2023, 14:05
Ще за царя Панька почавши займатись нт і спостерігаючи за слідами м'яча на ракетці і знаючи трішки закони механіки щодо швидкости і прискорення залежно від радіусу чи відстані до точки прикладання сили, задумався над тим, що якщо змістити зону контакту ближче до маківки(з все ще добрим відбиттям), можна отримати деяке підвищення швидкости польоту і обертання м'яча. Навіть тренував таку гру. Крім того, це дає змогу ще більше плутати суперників за використання псевдоударів, додатково міняючи зону прийому. Саме цю особливість реалізувала Стіґа, розробивши свою нову основу з незвичною формою і це непогано використав Мореґард Труллз. Тобто у профі це дає певні зміни.
Стосовно аматорів все залежить від людини і її мети. Крім того на початку це може викликати деякий дискомфорт. Але загалом не мало б додати труднощів бажаючим. Тобто все залежить від вашого вибору. І того, наскільки виправдано за ваших умов.
-
Autsider 12.04.2023, 15:42
Це сюрпрайз для п.Андрія). Випадково натрапив в мережі. Можливо, Ви чи інші вже бачили, але не біда...
https://youtu.be/-WLXbnNjQ2c
-
Сыпачевский 07.04.2023, 11:24
Интересно наладили ли они качество. Я их давно перестал заказывать, но когда последний раз заказывал - треть партии была бракованная. Я не преувеличиваю, именно треть. Брак не смертельный, но вполне заметный, продавали их как уценки.
-
alxx 05.04.2023, 23:54
Отличное основание!! Очень Давно у меня , перепробовал на нём очень много гладких накладок, всё играет прекрасно, скорость не самая высокая, но с быстрой резиной очень хорошо, контроль просто класс! Очень лёгкое и удобное у меня 76 грамм ..для меня прекрасное сочетание ... качество гораздо выше скромной цены...советую
-
Autsider 09.11.2022, 16:49
Колись із колегами отримали доступ в напівпідвальне приміщення з тенісним столом.Декілька років все було добре. Але одного літа почались проблеми з конденсатом. Сподівались, що взимку це зникне, але стало гірше. Пригадалось, що до того на літо власники знімали шибки з вікна, і ми, дочекавшись літа, зробили так вже самі. Все виправилось. Не знаю, як далі, але на зиму цієї процедури вистачало, бо частина стін була обшита деревом, яке цю вологу вбирало. А згаданого сезону цього не зробили, дерево не просохло і не вентилювалось, перезволожилось, а випари вологи гравців за 10-15 хвилин робили ситуацію катастрофічною, тільки липучки виручали. За згаданого сезону дерево помітно попсувалось.
Ще один вихід - вентилювання і провітрювання приміщень, особливо в літній період, чи за відсутности відвідувачів.
-
Autsider 03.09.2022, 18:25
Давно хотів зауважити адмінам і керівникам. Раніше, коли Андрій потрапляв до якихось оглядів стилів гри, завжди це виглядало не зовсім добре. Точніше, зовсім погано, хоча дещо свідчило про таку собі некоректну добірку, особливо в іграх із Старським. Тут його гра ЗОВСІМ НЕ виглядає недолугою. І мушу сказати, що то ніяк не подарунковий варіант для чиєїсь легкої прогулянки. Моя повага, так тримати!
-
Самовар 11.02.2022, 15:03
Сломать не очень ровные мячи робот может и не сломают (это уж совсем кривое что-то надо запихнуть в него), а вот износ роликов будет ощутимо выше.
-
Autsider 01.02.2022, 21:14Сыпачевский писал:Некоторым игрокам нравится играть разным инвентарем, пробовать. Так что вопрос "зачем такая-то накладка" тут просто не из этой оперы.
Дякую, зрозумів, відповзаю))).
-
Сыпачевский 01.02.2022, 21:03Autsider писал:
Це спостерігається вже якась надцята збірка у згаданого спортівця. Він їх кожен тиждень міняє? Чи просто тестер-аматор? І для чого йому "спін", якщо він б'є 99,9 відсотка плоско?
Некоторым игрокам нравится играть разным инвентарем, пробовать. Так что вопрос "зачем такая-то накладка" тут просто не из этой оперы.
-
Autsider 01.02.2022, 00:36
Це спостерігається вже якась надцята збірка у згаданого спортівця. Він їх кожен тиждень міняє? Чи просто тестер-аматор? І для чого йому "спін", якщо він б'є 99,9 відсотка плоско?
-
Autsider 13.01.2022, 14:16Самовар писал:У Миста отделения в самых неожиданных местах, причем не их персонал, а персонал того самого места, где отделение находится. Например, магазин или букмекерская контора. И персонал этот прежде всего решает свои задачи, а вы ждете в очереди. Кроме того, лично у меня уже было несколько раз, что их софт криво работает. Настолько, что проблемы приходилось решать звонками на горячую линию. Забавно, что международные посылки (а Мист доставляет и из-за бугра) , уже по Украине нередко доставляются... Новой почтой.)))
Пункти й справді в неочікуваних місцях, у нас це аптеки, магазин(адміністрація), одного пункту й не знаю, вантажний занадто далеко. Але мені сподобалось, було зручне розташування, трафік мізерний. А дізнався випадково, бо отримував міжнародну доставку. Мені шкода за ваш досвід, це проблема завантажености у великих містах. Понад рік тому отримував і новою поштою.
-
Самовар 13.01.2022, 11:52Autsider писал:
Ще є цікава доставка Meest, і досить багато пунктів видачі, у нас без черг. Безкоштовно (до якого часу?) до 10 кг і зручний режим роботи. Доставка, звичайно ж, довша, ніби 3-4 дні.
У Миста отделения в самых неожиданных местах, причем не их персонал, а персонал того самого места, где отделение находится. Например, магазин или букмекерская контора. И персонал этот прежде всего решает свои задачи, а вы ждете в очереди. Кроме того, лично у меня уже было несколько раз, что их софт криво работает. Настолько, что проблемы приходилось решать звонками на горячую линию. Забавно, что международные посылки (а Мист доставляет и из-за бугра) , уже по Украине нередко доставляются... Новой почтой.)))
-
Autsider 12.01.2022, 12:18
Ще є цікава доставка Meest, і досить багато пунктів видачі, у нас без черг. Безкоштовно (до якого часу?) до 10 кг і зручний режим роботи. Доставка, звичайно ж, довша, ніби 3-4 дні.
-
Сыпачевский 12.01.2022, 06:10
Про более длительный срок хранения на Укрпочте я забыл!
-
Самовар 12.01.2022, 03:45
Единственный реальный плюс "Укрпочты" (УП) для пересичного громадянина - цена. За небольшую посылку (1-2 ракетки в сборе или "россыпью") можно сэкономить ~пару десятков гривен. Неплохо, но что мы теряем за эти деньги? Время. Много времени. И речь не о времени ожидания доставки посылки, это как раз вторично. Я об отправке и получении. Количество народа и очереди(УП принимает коммунальны платежи, работает с денежными переводами, продает открытки, доставляет пенсии и т.д, и т.п.) позволяет провести в очереди если "повезет", полчаса+. Ну и потом бывает приходится подождать: например, последний раз две приехавших посылки искали 20+ минут. Дальше по мелочам .График работы. Рабочее время меньше, выходные, праздники УП любит праздновать от души. Софт кривой (во всяком случае пока) . СМС приходят, но приложение молчит как рыба об лед о том, что что-то где-то есть. Из неупомянутых реально важных плюсов - большой срок хранения приехавших посылок. В той же Новой почте это пять рабочих дней. Обычно хватает, но не так это и много. И еще. УП очень быстро стала изменяться. На глаз - гда-то в течение последнего года или чуть больше в ней начали происходить очень активные перемены. Видно на глаз. Новое оборудование, новые методы работы, новый персонал...если темп сохранится, через год-два конкурентам станет реально неуютно. На что мы, пользователи и надеемся. Больше почтов, хороших и разных!
-
Autsider 01.01.2022, 10:23
Батарею дискваліфікувати, перемогу присудити Когуту! )))
-
Iven83 29.12.2021, 20:40
У меня у самого очко в конце поединка сжиматься начало. Даже не представляю что чувствовали игроки )))
-
Iven83 13.12.2021, 23:11
Мне кажется или техника Жмуденка крайне похоже с техникой Дениса Калачевского?
-
Autsider 04.11.2021, 18:36
Що Тільний - Дяченко, що Жмуденко - Тільний, сценарій подібний. Різниця лише в тому, що Дяченко після першої партії вже просто відмахувався від мух, а Тільний ще намагався трохи боротись з дозволу Ярослава.
Якщо брати, як словосполучення Big Dipper, то англійською, наскільки пригадую, має значення Великий Ківш. Можна Ополоник, кому більше до вподоби)).""
Це з обговорення ютубу.