Це автоматичний переклад. Для перегляду оригінальної статті перемкніть мову сайту на RU.

Вперше в історії Збірна збірна України досягла чвертьфіналу чемпіонату Європи з настільного тенісу. Після поразки румунській команді,в четвер вранці українці розгромили польську збірну.

Поляки, судячи з усього, недооцінили українську команду, оскільки не поставили номінального лідера команди, 53-й ракетку світу Якуб Диас. Але це був той гравець, який не дозволив ско Leia виграти медаль на чемпіонаті європи в 2016.

Просто неймовірна дуель з серцевий напад закінчився був наданий Віктор Єфімов, який зумів побити сильний польський первік китайського походження Ван Цені. У вирішальній грі перевага українського ринку була лише двома пунктами.

Втім, це не перший раз, коли Єфімов змив нерви шанувальників і тренерів-досить згадати неймовірний матч Віктора в Білорусі, відкритому проти бразильського Еріка Юті,коли українці зуміли покінчити з своїм суперником, усвідомивши 10-й сіркою!

Але перемога Рю Leiu над Данилом Гурак була дуже легкою, після чого Україна Вела 2-0.

Ще раз третя ракетка зіграла Євген Прічрепа, і знову наш тенісист мав блискучу дуелі, показуючи волю до перемоги. Після втрати перших двох ігор більш-менш, Євген не здаватися Марек Баковський, керуючий Вирівняти 2-2, а в п'ятому матчі перевага Пришчеп була переважною-11:2.

Таким чином, збірна України вже виграла дві перемоги в Груповий етап чемпіонату Європи. Так само, як Французька команда, яка бив румунів. Саме в матчі Україна-Франція визначить переможця цієї групи. Проте обидві команди вже забезпечили своє місце у чвертьфіналі.

І не зайвим буде нагадати, що українській команді вдалося домогтися права зіграти на чемпіонаті Європи чемпіонату, вигравши протистояння італійцям з майже безнадійної ситуації.

Справжньою окрасою дня стала Дуель між національними командами Португалії та Австрії-останні два чемпіони Європи, команди, які зуміли перервати гемонію Німеччини в Європі. Він прийшов до вирішального, п'ятого матчу, в якому австрійський Роберт Gardos привів 2-0 в іграх на Тьяго Apolonia, але Португальська зрівняв, а потім вдалося виграти вирішальну гру, хоча втратила в ньому 0:5!

У чвертьфіналі чемпіонату Європи з 2017 року спробував прорвати і жіночу команду України, яка мала подолати сильну команду Португалії, яка включає в себе два тенісисти китайського походження. Маргарита Пєтская боролася з ю фу на рівних умовах, але втратила 2:3. Однак після того, як Анна Гадонова несподівано обіграв Шао Tsengi, а Соломія Братейко впоралася з Катя Мартінс, перемога українців стала реальною. І все ж Тубільці Китаю тиснув українську збірну-ю. фу побили Ганонова, а Шао Tsengi переміг проти Петская-3:1.

В результаті, це Національна Збірна Португалії, що йде до чвертьфіналу, і українці будуть конкурсу місць з 9 по 16.