Первый раз Женя проиграл мальчику на год старше. Кроме того, Женя начал тренироваться в ноябре 2017 года (т.е. меньше полу года занимался на тот момент), а его соперник, будучи на год старше, уже 3 года занимается в спортивной школе у опытного тренера.
В отличии от многих форумчан, у Жени есть мощнейшие союзники - время, талант и родители, которые делают всё, чтобы Женя свои таланты реализовал. Так что все его победы ещё впереди.
Хлопчик отримав потужний заряд ентузіазму, енергії, зацікавлення і стимулювання, що знайшло підтримку у батьків. Дуже важливо підтримувати такий стан, спрагу досягнення перемоги. Досить часто підлітки, юнаки, досягши перемог на місцевому рівні, навіть на рівні держави, втрачають цей запал, губляться в сірих буднях змагальної метушні. І Ваш Женя в небезпечній зоні, бо його інтенсивно ставитимуть в перших рядах. З одного боку це добре.
Як батько тренував Ломаченка(боксер- профі)? Не вводив його в такий стан, не давав (надміру в тенісному варіанті?) незначних змагань, мовляв, це пусте, важливе все попереду а ті, що тепер виграють, потім зупиняться. Не знаю всіх моментів, це тонкощі спортивної психології, чув інтерв'ю Василя.
Тут є запис гри Морегарда із Томоказу. На мою думку, швед на "півголови" сильніший, але вольові якості азійських гравців вищі.
Десь так...