Це автоматичний переклад. Для перегляду оригінальної статті перемкніть мову сайту на RU.

Час публікації: 14 січня 2015 21:41

Панагітіс Гініс (Греція, день народження 7.01.1980, посада у світовому рейтингу-21)

Переглянути

Панагітіс Ніоніс (день народження 7.01.1980) гравець з настільного тенісу захисного стилю з Греції і стоматолога.   Він є членом грецького національного настільного тенісу команди, брав участь у трьох Олімпійських іграх і велика кількість європейських і світових чемпіонатів.          Він професійно грав у Німеччині та Франції (Анже) з 2001. Тепер він грає за найсильнішого клубу Німеччини Боруссія D'sseldorf разом з Тімо Болл, Патрік Франзіска і Ачанта, і його спонсор метелик метелика. Панагітіс Гініс був третім у чоловіків синглів на чемпіонаті Європи в 2013 і другий в командному заліку з грецької команди. Зараз саме в 21-му місці світового рейтингу і на 7-е місце в Європі. Його кращий результат був 20-й у світовому рейтингу в листопаді 2014.

 

Від автора форуму і, по суті, це інтерв'ю. Передісторія інтерв'ю

У середині жовтня 2014, в команді університету, де я працюю, я грав проти дуже дружній грецький студент, Діміріс, який був великим любителем настільного тенісу і який був щасливий, щоб бути знайомі з Панагіотіс Гиніс. Я розповів йому про форумі, і виявилося, що ми обидва вболівати за нього, і нам дуже подобається його стиль гри. Я також розповів йому про інтерв'ю з Joo SAE Hyuk і Masato Shiono в 2013. Діміріс сказав, що він може познайомити мене з Панагіосом Гинісом. І справді, на мій подив, через два дні на моїй сторінці Facebook прийшов запит на додаток до друзів з Панагіотіс Гілоса. Ми розмовляли, і в результаті цієї розмови він люб'язно погодився дати інтерв'ю, після чого ми обмінялися адресами електронної пошти. Наступним кроком було зібрати питання від учасників форуму «ООАК Таблеененентфорум». Я отримав багато хороших питань з форуму людей. Всі ці питання я, звичайно, не міг запитати Панагітіс Гиніс (це було б занадто багато для нього), але більшість з них були передані йому. Панагітіс Гиніс був дуже зайнятий, подорожуючи між Азією, Дюссельдорф і Грецією, але я отримав відповідь від нього на початку січня. Так як Панагітіс Гиніс є добре освіченою людиною, він нічого не сказав англійською мовою. Через тиждень, ми говорили знову на Facebook, щоб я міг уточнити деякі речі, які я не розумію або що мені потрібно більше інформації про. Сьогодні ви зможете прочитати результат. Я сподіваюся, вам сподобається.



Дуже вам дякую:

-Панагітіс Хініс за можливість знайти час і відповісти на питання в такому напруженому розкладі. А також за те, що дуже добрий у спілкуванні.

-Діміріс за знайомство з Панагіосом Гілосом. Спасибі другові!

-Форум настільного тенісу OOAK, цікаві питання, а за допомогу у створенні цього красивого форуму.
 

 

Інтерв'ю

Особиста історія та майбутнє

Де і коли ви вирішили стати гравцем в настільний теніс?
В: мені було 9 років, коли я почав грати в настільний теніс. Я хотів грати у футбол, як і всі інші діти, але мої батьки боялися травм, тому я відправився в настільний теніс клуб, який був поруч з моїм будинком. Був румунський тренер, Джордж Kurou, який бачив більше можливостей у мене, ніж мої товариші по команді, і він почав коучинг мене. Він був старим захисником. Менш ніж через рік я зміг потрапити в національну молодіжну команду.

 

В: чи є конкретний гравець настільного тенісу, який надихнув вас грати оборони?

В: коли я був у національній команді, я міг дивитися Ігри колишнього чемпіона Європи молодшого Данила Tsiokas. Він був великим джерелом натхнення для мене. Він також дав мені багато порад під час мого часу на молодших команд, перш ніж я приєднався до дорослої команди. Ми завжди ділимо одну кімнату і мали дуже гарний час.

 

В: ви один з тих гравців, які зрідка (або ніколи) зміни інвентаризації. Які інші основи або прокладки ви використовували в минулому?

В: дійсно, я завжди граю з тим же інвентарем. До цього я грав метелик Tackifire D замість Tenergy. Я не така людина, яка любить міняти. Я задоволений своїм інвентарем і довіряю йому 100%

 

: Здається, що багато захисників, як ви збираєтеся піку своєї гри в більш старшого віку, ніж атакуючих гравців. Чому, на вашу думку, це так? І у вашому випадку, як ви можете пояснити поточний успіх у віці 34 і 21 в світовому рейтингу?

A: я думаю, що є три причини для цього. По-перше, я ніколи не тренувався професійно, поки мені не було 22 років, як я вчився в університеті в той час, щоб бути стоматологу. Тільки після того, як я закінчила навчання, я почав навчання більше, тренувався двічі на день. По-друге, я вважаю, що оборона є зовсім іншим стилем гри, так що вам потрібно поліпшити багато речей під час тренування, а це означає, що вам потрібно багато часу для цього. І по-третє, для шипів потрібно багато почуттів, і я думаю, протягом багатьох років ви зрозумієте, краще філософії шипів. У будь-якому випадку, я думаю, що оборона потребує більшого досвіду, ніж атакуючий гравець атакувати.

 

В: який матч у вас є найкращі спогади або що ваш кращий матч?

: Моя найкраща гра була, ймовірно, на чемпіонаті Європи сканування в 2013. Я грав проти Самсунова в півфінал. Я виграв цей матч, і ми пішли в фінал, де я отримав срібло.

Також я ніколи не забуду гру в 1/16 на Олімпійських іграх в Лондоні 2012 проти Kishikawa. У мене був сірники, і я втратив дуже важливий момент. Я ніколи не забуду. Моя найгірша гра була на чемпіонаті Європи снуб в 2007. У чвертьфіналі ми грали проти Хорватії, і я втратив обидва матчі. Відповідно, ми не робили його до півфіналу і втратили медаль.


В: як довго ви збираєтеся бути одним з кращих гравців в настільний теніс? Ми сподіваємося, що це буде довгий час?

A: я хотів би бути там довше. Якщо тіло дозволить і не буде ніяких травм, я думаю, буде залишатися там ще 4-5 років.

 

Інвентаризації

В: чи є ваш метелик Петро Korbel стандартної бази або замовні? Який товстий губки на метелика фінт довгі II і Tenergy шипи?
В: мій метелик Петро Корбель зроблено в Японії. Основа виконана на замовлення. Вага спеціально підібрана для мене. База важче серійних баз відбувається на продаж. Tenergy 05 з 2,1 товщиною губки, і фінт довгі II з 1,1 товщиною Губка

В: чому ви обрали FeintLong II, а не FeintLong III або ч. л. завиток P-1-R або інший сплеск на закритій стороні?
A: я грав FeintLong II, коли я був маленьким хлопчиком, і я повна впевненість у цьому накладення, я дуже добре знаю, як зробити різні трюки.

Яке Ваше ставлення до ITTF і як ваші рішення впливають на гравців і настільний теніс?
A: я думаю, ITTF робить багато змін, і вони не завжди добре для настільного тенісу. Але, в усякому разі, це їхні рішення, і ми повинні їх зробити.

В: чи є у вас коментарі про нову пластикову кулю? Було б цікаво знати вашу думку про те, як пластиковий м'яч буде впливати на гру захисників. Ви думаєте про зміни у вашій грі Завдяки впровадженню пластиковий куля?
A: я думаю, що пластиковий куля не дуже добре для захисників в плані грати з-за менш обертання. Але в будь-якому випадку, хороший захисник високого рівня повинен мати хорошу атаку, так що я намагаюся думати про це так само, як і інші. На мій погляд, це не Головна проблема, але якість куль дуже бідна, тому я сподіваюся, що це виправити найближчим часом.
 
В: ви в даний час авторами метелики, чи не так? Яку спонсорську діяльність ви отримуєте?
В: метелик підтримує мене багато в чому і за це я дуже вдячний їм.

У: чи є ви участь у тестуванні та розробці своїх нових продуктів? Наприклад, основи вуглецевого вуглецю?
A: звичайно. Я тестую кожну базу з моїм ім'ям, і я один з тих, хто дає їм свою думку.
 
ТЕХНОЛОГІЯ І СТИЛЬ
B: ви думаєте, сучасний захисний стиль вмираючого мистецтва або він буде відроджений і стати більш цікавим і вражаючим?
A: я думаю, що буде більше захисників протягом деякого часу. Оборонний стиль є більш вражаючим для глядачів, і я сподіваюся, що буде більше захисників.
 
A: ви граєте більш агресивно зараз, ніж ви були 10 років тому? Якщо так, то чому?
В: я граю більш агресивно, тому що важко грати тільки в один захист від провідних гравців сьогоднішнього.
 
В: коли ви далеко від столу, на правій ви граєте більше з zamine, ніж ви вирізати. Чому? Яка мета такої гри на право?
: Моя мета полягає в підготовці до нападу на право.

H: ви коли-небудь намагалися повернути ракетку? Чому ви відмовитися від повороту ракетка?
В: це залежить від ворога. Іноді я роблю це, а іноді і не. У німецьких матчах бундесліги, проти Gacina, наприклад, я зробив це регулярно, і вона працювала дуже добре.
 
В: чому так мало верхнього рівня захисники атакують свої шипи?
В: тому що це дуже важко, особливо якщо це довгі шипи.
 
Що ви думаєте про час гойдання на столі? Глибина, висота, зміна ротації, місце, де ви відправите кульку. Як ви тренуте гойдалки?
В: насос повинен бути глибоким і низьким. Ротація також дуже важлива: дати кулі з і без обертання-це найкращий варіант для заплутування противника.
 
В: як психологія впливає на вашу гру?
В: психологія відіграє дуже важливу роль в настільний теніс. Якщо ви боїтеся, або ви граєте insecurely, ви просто не може бути хорошим гравцем, навіть якщо ви тренуйтесь багато.
 
 
Окупації
В: хто ваші жорсткі супротивники? Чи можете ви описати, що найважча частина?
A: звичайно китайці, тому що вони дуже швидкі і сильні. Крім того, ви ніколи не можете знайти легку точку, і це штами і змушує вас ризикувати.
 
H: чи можете ви описати, що це таке, щоб грати проти інших кращих захисників, як Joo SAE Hyuk? Яку стратегію ви використовуєте проти інших захисників?
A: немає певної стратегії проти захисту. Це просто, коли я служу захисникам, я намагаюся напасти на них з м'ячем, і якщо я бачу, що у мене є проблеми, то я починаю грати більше оборонно.
 
В: які з кращих гравців дійсно гарні люди, і хто ви вважаєте ваші друзі?
В: у мене немає особливо сильної дружби з будь-яким захисником. Більшість гравців я знаю, хороші хлопці. Тімо Болл є неймовірно приємною людиною, а також Franziska і Камаль Ачанта. У мене також є хороші відносини з колишніми гравцями з Анже (Французька Ліга): Єнс Лундквіст, Мартінес і Броссьє.
 
В: як ви думаєте, є захисник, який може увійти в Топ 10 світових гравців?
В: Joo SE Hyuk є кращим захисником у світі. Він той, хто був у десятку кращих гравців світу протягом багатьох років.
 
В: Чи подобається вам грати в німецькій бундесліги для Borsussia Дюссельдорф? Яка атмосфера, як?
В: було дуже важко залишити Анже, де я провів прекрасну п'ять років, але Borsussia Дюссельдорф був великий крок у моїй кар'єрі, тому що це найкраща європейська команда. Я був дуже тепло отримав там і в атмосфері є те, що потрібно. Це просто фантастичний і дає мені більше сил, щоб тримати боротьбу за кожну перемогу.


Інші питання
H: ви були розглянуті професійний гравець, оскільки ви грали в Німеччині? Або ви об'єднаєте ваш стоматолог роботу з кар'єрою в якості гравця настільного тенісу?
В: за останні три роки я граю в настільний теніс професійно, і я не працюю в якості стоматолога
 
В: чи можете ви поговорити про своє життя, який не застосовується до настільного тенісу?
A: харчування: суші, Кабачково рулонах (національні грецькі страви: lachanodolmades)
Ресторан: "площа суші" в Кефалорі (Афіни, Греція)
Музика: будинок, Рпб, грецька
Хоббі: кінотеатр, Ігрова станція, плавання.
Місто: Нью-Йорк, Рим, Афіни.
Місце відпочинку: Крит
 
B:Do вас є багато уваги з жінкою половина в світі NT? Я так вважаю. Чи є які-небудь історії ви можете поділитися?
В: у мене немає ніяких історій про насторожити. Як і в інших гравців, вони просто сфотографували і попросили дати автограф (Panagiotis ГІНІС має дуже красива дівчина-авт.)
 
В: Чи могли б ви дати деякі інструкції багатьом гравцям оборонного стилю тих, хто на форумі?
A: бажаю всім на форумі щасливого нового року, здоров'я і щастя. Моя порада захисникам: потрібно бути терплячим, адже для того, щоб розібратися в філософії оборонного стилю гри, потрібен час. Крім того, найбільший секрет розраховувати на перемогу нічиєї не тільки з оборони, але і спробувати знайти потрібний момент, щоб здивувати супротивника з його нападом.

Оригінал тут.

Автори перекладу: TTBrothers_ канал