+38 050 250 42 50 +38 093 654 82 83 +38 097 283 01 00
+38 067 998 74 48
Выберите валюту:

Кто что может сказать по YASAKA MARK V HPS

просмотрено: 11220 раз
1 2
Re: Кто что может сказать по YASAKA MARK V HPS
    Періодично граю проти цих софт. Трошки пробував. Основа Ясака екстра, щось таке. Наскільки зрозумів, на слабких ударах і "тонкій" грі катапульта не працює, що дає високий контроль, можливість тактичних обманних ударів. При прожимі губки спрацьовує катапульта і отримуєм потужний удар, теж з високим контролем і обертанням чи без нього.
Точнісінько так )), але мене непокоїть лінгво-філософічне питання )) - а чи може взагалі грати губка без прожиму?  Можна не відповідати ))
Re: Кто что может сказать по YASAKA MARK V HPS
    Періодично граю проти цих софт. Трошки пробував. Основа Ясака екстра, щось таке. Наскільки зрозумів, на слабких ударах і "тонкій" грі катапульта не працює, що дає високий контроль, можливість тактичних обманних ударів. При прожимі губки спрацьовує катапульта і отримуєм потужний удар, теж з високим контролем і обертанням чи без нього.

день добрий добрим людям! скажіть будь-ласка,чи схожа це дійство на дію Мардер 3,тобто там сам топшит не дуже цеплючий,але грати потрібно всієї резино,губкою, з прожимом?
Бо якщо не можна нормально зачепити лише топшитом,тоненько резиною, особливо при прийом чужим коротких подач, то мені це не підходить.
Люди добрі )) ! Читайте вище мою неприховану схвильованість про губку )). Якщо людина вміє відрізняти і навіть грає окремо топшитом і губкою, то йому пряма дорога до лав китайської збірної. Але чомусь впевнений, що китайські топи самі не збагнуть що це таке ).   
Re: Кто что может сказать по YASAKA MARK V HPS
    Періодично граю проти цих софт. Трошки пробував. Основа Ясака екстра, щось таке. Наскільки зрозумів, на слабких ударах і "тонкій" грі катапульта не працює, що дає високий контроль, можливість тактичних обманних ударів. При прожимі губки спрацьовує катапульта і отримуєм потужний удар, теж з високим контролем і обертанням чи без нього.

день добрий добрим людям! скажіть будь-ласка,чи схожа це дійство на дію Мардер 3,тобто там сам топшит не дуже цеплючий,але грати потрібно всієї резино,губкою, з прожимом?
Бо якщо не можна нормально зачепити лише топшитом,тоненько резиною, особливо при прийом чужим коротких подач, то мені це не підходить.

Если нужен тонкий зацеп, то Мардер 2 его обеспечит.
Butterfly Harimoto Innerforce ZLC
DHS Hurricane 3 nat 39' orange
Tibhar Quantum X pro
Re: Кто что может сказать по YASAKA MARK V HPS
+5 SergR
RITC 729 V-6
BUTTERLY Tenergy 64Fх                                                              
ANDRO Hexer PowerSponge
Re: Кто что может сказать по YASAKA MARK V HPS
    Періодично граю проти цих софт. Трошки пробував. Основа Ясака екстра, щось таке. Наскільки зрозумів, на слабких ударах і "тонкій" грі катапульта не працює, що дає високий контроль, можливість тактичних обманних ударів. При прожимі губки спрацьовує катапульта і отримуєм потужний удар, теж з високим контролем і обертанням чи без нього.

день добрий добрим людям! скажіть будь-ласка,чи схожа це дійство на дію Мардер 3,тобто там сам топшит не дуже цеплючий,але грати потрібно всієї резино,губкою, з прожимом?
Бо якщо не можна нормально зачепити лише топшитом,тоненько резиною, особливо при прийом чужим коротких подач, то мені це не підходить.

Если нужен тонкий зацеп, то Мардер 2 его обеспечит.

После Мардера 3 как то не впечатлился, если кто играл ТСП Венчус Спин,тот поймет о чем я именно говорил выше про возможности комфортного тонкого зацепа, навесные, в частности , идут удачно после этого
Re: Кто что может сказать по YASAKA MARK V HPS
    Періодично граю проти цих софт. Трошки пробував. Основа Ясака екстра, щось таке. Наскільки зрозумів, на слабких ударах і "тонкій" грі катапульта не працює, що дає високий контроль, можливість тактичних обманних ударів. При прожимі губки спрацьовує катапульта і отримуєм потужний удар, теж з високим контролем і обертанням чи без нього.
Хм. Мне именно софт-версия запомнилась, что пуляла вообще все мячи. Т.к. прожать губку было слишком легко. Хотя, это было несколько лет назад, и возможно что мои ощущения несколько стёрлись... Надо сказать что и у простой HPS губка относительно мягкая.
    Мої відчуття теж не свіжі. Я МОЖУ помилятись, не профі. Висновки зі спостережень за колегою і тими кількома хв-ми гри, коли взяв його комплект, щоб зрозуміти вплив х-к накладки на причини деяких помилок. Я не міг одразу підлаштуватись під таку гру, бо налаштований на "кувалду" і так не намагаюсь грати. У нього це реально можливо, він може м'яко накидати, але не працює над цим, а н-ка має широкі можливості.
    Стосовно "без прожиму" - колись Вегою про на Т11+, в тесті правда, витяг легким коротким "чирком" "з-під" столу зрізаний в кут під сітку м'яч, що самого здивувало і заінтригувало. Розумію, що різні губки, проте певен, що все можливо. Дякую за увагу і небайдужість.
Re: Кто что может сказать по YASAKA MARK V HPS

После Мардера 3 как то не впечатлился, если кто играл ТСП Венчус Спин,тот поймет о чем я именно говорил выше про возможности комфортного тонкого зацепа, навесные, в частности , идут удачно после этого

Мне и самому Мардер 3 не подошел ни справа ни слева, хотя стояли довольно долго. Мардер 2 - олраунд с мягкой губкой. Думаю это и влияет на возможность тонко цеплять данной накладкой(а может просто больше прощает недостатки техники при исполнении).
Butterfly Harimoto Innerforce ZLC
DHS Hurricane 3 nat 39' orange
Tibhar Quantum X pro