+38 050 250 42 50 +38 093 654 82 83 +38 097 283 01 00
+38 067 998 74 48
Выберите валюту:
просмотрено: 6779 раз
1 2 3
Re: Замена Spinlord Marder-3?
Kokutaku Blutenkirshe 868  Є в Україні, 12 дол пара з доставкою (сміх в залі).

Учитывая большое количества "мёртвого" брака (когда их приходится просто выкидывать) среди данных накладок (по какой причине я прекратил их закупать), это мягко говоря не самые выгодные накладки. Но когда любителей "сэкономить" это останавливало.
правильный подбор инвентаря, качественный сервис, быстрая и удобная доставка - покупай и играй с удовольствием!
Re: Замена Spinlord Marder-3?
    Нікада, до речі, це нормально всюди. Якщо залишати в гарячій машині на сонці, то краще не ставити. Періодично ставлю з розмаху, коли щось не ладннається, хоча вона мені дуже приємна навідліг. Але там провінційка 41 + буст, яка праворуч мені не проходила а тепер не стараюсь. А от зліва - гармата.
Re: Замена Spinlord Marder-3?
Kokutaku Blutenkirshe 868  Є в Україні, 12 дол пара з доставкою (сміх в залі).
Пробовал эту накладку в самом начале, когда только начинал игнрать в НТ. Понравилась. Потом через некоторое время, когда уже коешо освоил и попробовал всяких разных накладок еще раз надел. И обнаружил, что какаято она как бы неочень. Ну типа тут хорошо играет, а тут похуже. Это на фоне Yinhe Mercury. Так что лучше Меркурий покупать а не Кокутаку 868, который и получше, и долговечный, как дуб :)
Dr Neubauer Magical Touch ● играет на 5+
Yinhe Big Dipper Spin ● ломовая накладка
Yinhe Pluto Euro 1.2  ● противный для соперников средний шип
Re: Замена Spinlord Marder-3?
    Все можпиво, заперечувати не буду, особисто не розпробував, хоча досить гідна н-ка з адекватною досить таки ціною і міцністю з липкістю. Що детально випробував, те хвалю. Може коли... але тут інша губка і верх, я брав, щоб знайти ефект, як у 8000 36-38 яп на Т-11, коли при куцому русі отримав гармату, з якою тоді не міг зладнати... , тепер знаю, чому такий ефект. Подібного шукав у Меркюрі з більшою липкістю...
Re: Замена Spinlord Marder-3?
    Згадав нещодавно ще одну накладку, як заміну - Ґемблер Рес (Gambler Wraith). Мені здається, що х-ки відповідатимуть запитам автора і близькі до Мардера 3. Детальніше в Олексія і Джима Т. Звісно ж, багато залежить від основи, другої накладки, типу гри, техніки, але на мою думку гідна і якісна накладка. Тим більше, що вона має реально великий резерв потенціалу, та ще якщо взяти 2,0. І обертання вона дає дещо більше, ніж заявлено, думаю.
    А ще якщо Олексій поставить на розпродаж ;), то не чухайтесь :-X.
Re: Замена Spinlord Marder-3?
) старски...вы чаще китайки свои меняете чем любитель тенержи))
Re: Замена Spinlord Marder-3?
) старски...вы чаще китайки свои меняете чем любитель тенержи))
Ну тогда давайте еще обяхательно вспомним как минимум про Сыпачевского, который накладки меняет раз 5 чаще
Ваш ход :)
Dr Neubauer Magical Touch ● играет на 5+
Yinhe Big Dipper Spin ● ломовая накладка
Yinhe Pluto Euro 1.2  ● противный для соперников средний шип
Re: Замена Spinlord Marder-3?
Старски если бы вы не печатали было бы счастье в этом мире)


совершенно случайно зашел, увидел, полюбил <3  :-*