+38 050 250 42 50 +38 093 654 82 83 +38 097 283 01 00
+38 067 998 74 48
Выберите валюту:
просмотрено: 9335 раз
1 2 3 4
Re: 2017 World Table Tennis Championships
Сегодня время немецкое (наше +1 час):
15:15 T5 Men's Singles 64 ACHANTA Sharath Kamal IND vs KOU Lei UKR 
Re: 2017 World Table Tennis Championships
По ходу дивлюся учорашній матч MATSUDAIRA Kenta - HABESOHN Daniel.
Є повтори, є траєкторія польоту м'ячика...
Камери закріплені навіть на боках сітки!
Режисери іноді вмикають ракурс з цих камер, усе так круто...
І ось Хабесон навішує ледь помітну бокову соплю, очко зараховують Мацудайрі, Хабесон апелює і... і очко все рівно залишається за Мацудайрою.
Показали повтор де трохи видно соплю, але дальньою камерою...
А де ж, трясця їхній матері, повтор грьобаної камери на боку сітки?!!11
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: 2017 World Table Tennis Championships
А почему не участвует Песоцкая?
Re: 2017 World Table Tennis Championships
А почему не участвует Песоцкая?

У нее сейчас другой приоритет  ;)
http://uttf.com.ua/ru/news/pozdravlyaem-nashu-zvezdochku-ritu-pesotskuyu-s-rozhdeniem-syna
Re: 2017 World Table Tennis Championships
Щось підвів Коу Лей, не виправдав сподівань ні Ландика, ні ФНТУ...
Дідуха треба було відправляти у Дюссельдорф, як казала Біленко, його сам Овчаров побоюється...
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: 2017 World Table Tennis Championships
я если честно пока в шоке, не могу понять такой игры от коу лея, 24 -я ракетка мира ...
BUTTERFLY Innerforce Layer ALC
Donic Vario Blast 1/ BUTTERFLY Tenergy 05 FX/05
Donic Vario Blast 2/ BUTTERFLY Tenergy 64 FX/05FX
Re: 2017 World Table Tennis Championships
я если честно пока в шоке, не могу понять такой игры от коу лея, 24 -я ракетка мира ...

аналогично. кровь из глаз. лучше бы я Бола - Якуба смотрел.
Re: 2017 World Table Tennis Championships
Первая сенсация: юный Томаказу Харимото 8) (14 лет, 69-тый в мире) стал автором первой по-настоящему громкой сенсации на Чемпионате мира-2017 в Дюссельдорфе.
В красивой игре он взял верх над 6-м номером мирового рейтинга :o, своим соотечественником Юном Мизутани 4:1.
Re: 2017 World Table Tennis Championships
Стільки матчів цікавих за вчора, дивитися не передивитися.
Самсонов хоч і виглядає стомленим, але доволі легко розібрався з Пак Сін Хьюком...
І як він це робить, здається і б'є слабше ніж фаворит віка21 томмі, а грає на такому рівні...
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: 2017 World Table Tennis Championships
Кто не видел, рекомендую в записи глянуть Гиониса и Янга: https://tv.ittf.com/video/gionis-panagiotis-wang-yang/883778
 Обалденный по интриге матч. Достаточно сказать, что Янг вел 3:2 (10:9); 3:3 (5:1 , 7:4 , 8:6 , 10:8 ) , но так и остался в 7-ом на 10 и чуть стол не сломал.
Re: 2017 World Table Tennis Championships
Кто не видел, рекомендую в записи глянуть Гиониса и Янга: https://tv.ittf.com/video/gionis-panagiotis-wang-yang/883778
 Обалденный по интриге матч. Достаточно сказать, что Янг вел 3:2 (10:9); 3:3 (5:1 , 7:4 , 8:6 , 10:8 ) , но так и остался в 7-ом на 10 и чуть стол не сломал.
Я тільки-но переглянув і теж хочу порекомендувати цю гру.
Два захисника возили один одного майже 1 ч 20 хв )
Гйоніс по ходу увесь час наздоганяв, не відсиджувався у захисті, атакував, і виграв врешті решт.
У Янга здали нерви після матчу, здається, він і руки Гйонісу не потис.
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: 2017 World Table Tennis Championships
Кто не видел, рекомендую в записи глянуть Гиониса и Янга: https://tv.ittf.com/video/gionis-panagiotis-wang-yang/883778
 Обалденный по интриге матч. Достаточно сказать, что Янг вел 3:2 (10:9); 3:3 (5:1 , 7:4 , 8:6 , 10:8 ) , но так и остался в 7-ом на 10 и чуть стол не сломал.
Я тільки-но переглянув і теж хочу порекомендувати цю гру.
Два захисника возили один одного майже 1 ч 20 хв )
Гйоніс по ходу увесь час наздоганяв, не відсиджувався у захисті, атакував, і виграв врешті решт.
У Янга здали нерви після матчу, здається, він і руки Гйонісу не потис.
Класний матч!
А як вам цей парний шедевр: https://www.youtube.com/watch?v=I39IbElI_FI
Kristian & Mathias Karlsson vs. Maharu Yoshimura and Koki Niwa
Re: 2017 World Table Tennis Championships
Ось і Самсонов зійшов з дистанції...
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: 2017 World Table Tennis Championships
0:4 — это не сошел...
Re: 2017 World Table Tennis Championships
0:4 — это не сошел...
Да прям таки. Може захворів, може пік форми пройшов, бо він весь турнір виглядав якимось замученим. Чи якщо програв, одразу треба фотошопити черговий демотиватор з Брєжнєвим?..
Дьоргати захисників Самсонов вміє, показова гра - проти Гйоніса. Але не факт, що якби Самсонову у 1/16 дістався інший захисник (той же противник Гйоніса у попередньому раунді), Володимир би виграв... Є сумніви.
Імхо, швидкий темп - це не коньок Самсонова, тим паче в його віці. Тому такі гіпер-швидкі гравці як цей Сангсо чи як його, потім пацан Харімото, роблять свою справу.
Є таке стареньке відео де Шмирьов, який зараз просуває пінг-понг, виграє у Самсонова, задавши у матчі скажений темп.
Подивимося далі як покажуть себе Сангсо і Харімото, навіть цікаво.

П.С. Іноді деякі гравці не знають що робити з вільною рукою. А ось Вонг знає:


Додаю. Я, виявляється, пропустив, що Лі Сангсо (чи Сенгсу) обіграв Жан Жаке... Тоді, як кажуть, коментарі зайві...
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!