+38 050 250 42 50 +38 093 654 82 83 +38 097 283 01 00
+38 067 998 74 48
Выберите валюту:
просмотрено: 19366 раз
1 ... 6 7 8
Re: Скандал на ЧУ-2017
дякую, нічого образливого у вашому вислові не побачив.
[/quote]
  І я не ідеальний але для мене образливий сам подібний підхід до БУДЬ-ЯКОЇ людини. Часто у кожного, на жаль, свій караван - Я. Даруйте,що не з теми - лірика.
Re: Скандал на ЧУ-2017
Насчёт " девушки- подростка": касается только способа изливать душу в эпистолярно- дневниковом стиле. Девушки часто заводят такие дневники. Иначе как они будут помнить, о чем думали ( и о ком)...
По поводу консультаций " наживо". Да нет проблем. Я никому ещё не отказывал. Клуб, где я тренирую ( в том числе взрослых любителей), территориально на Оболони, недалёко от станции метро Минская. Можно обговорить время.
На жаль (а може й навпаки, на щастя) я у темі "изливания души в эпистолярно-дневниковом стиле девушек-подростков" нічого не розумію, тому не зможу підтримати розмову на цю тему. От звідкіля це можна дізнатися - як часто дівчата заводять щоденники, про що чи про кого вони думають, які ці дівчачі стилі тощо? Це треба почитувати ці щоденники чи що? Звідки Ви розбираєтеся у дитячих щоденниках? Дивно це все, дивно...
За те що не відмовили на рахунок тренування, дякую. Буду мати на увазі.
По поводу " растрепанных мыслей намбер ту". Зачем эти наивные и даже где- то фантастические предложения начальникам и чиновникам? Лично у них все хорошо и даже где- то прекрасно...
и вообще" денег нет ( они все в офшорных кубышках) и не будет. А вы держитесь."
Теннис в Украине " держится" не благодаря, а вопреки... усилиям федерации и спорткомитетов. Как в общем- то и весь спорт. Кроме тех видов, которые имеют коммерческую привлекательность. Например, бои без правил, рукопашный бой...
Шановний пан (мені тут десь на форумі попадалося, що тенісисти люблять таке звернення), ну я ж бачу Ви шуткуєте, тобто маєте почуття гумору, чому ж Ви мої повідомлення сприймаєте за чисту монету? Ну я принципово стараюся не ставити купу смайликів, кавичок тощо, бо вважаю де стьоб, там людина зрозуміє...
Так, наївний я, фантазую... Ну в мене ж навіть у підпису вказано - брат Стругацікий, як колись назвав мене Буран.
  І я не ідеальний але для мене образливий сам подібний підхід до БУДЬ-ЯКОЇ людини. Часто у кожного, на жаль, свій караван - Я. Даруйте,що не з теми - лірика.
Річ у тому, що ми у чужому оці бачимо соринку, а у своєму бревно не помічаємо!
Щось там обговорюємо, скандали, федерацію, - це все так далеко, дійсно, якщо бути реалістом - фантазії. Вони в іншому світі.
А в цей час поруч, ось тут на форумі, під боком так би мовити, працюють подвійні стандарти.
Не десь ТАМ - а ТУТ!
Чому модератори досі не зроблять зауваження вику21, "он же Гога, он же Гоша, он же Юрий, он же Гора, он же Жора", він же осіріс тощо? ЧОМУ??
Цей... "поважний пан" вже неодноразово писав усілякі непристойності на інших форумчан, постійно розпалює міжнаціональну ворожнечу, пише погрози. Він що, поза правилами форуму?
До чого оці його фрази:
Зато собака у вишиванці гавкає
Еще одна приблуда.
Если ты харьковский, то я удивляюсь, что ты там еще не покалечен.
И эта приблуда еще что-то сочиняла по поводу Чемпа Украины и взносов.
Для особо тугих тролів у вишиванці.
якесь непорузуміння у вишиванці
Недалекість і тугодумність не позволяє цьому непорозумінню у вишиванці
починає виявляти свою суть простого і смердючого троля
Треба копня дати доброго, щоби і не смерділо.

Це вважається нормальним? Усім так можна робити?
Може перевіримо і почнемо усі лаятися як оцей... "поважний пан"?
Він тут що, комусь кум і актуально:
"Кумовство"
- таков ПРИНЦИП решения всех вопросов в любых человеческих организациях, над которыми не стоит злой Карабас Барабас с лицензией на разнообразные репрессии  ;D
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
1 ... 6 7 8