+38 050 250 42 50 +38 093 654 82 83 +38 097 283 01 00
+38 067 998 74 48
Выберите валюту:
просмотрено: 8298 раз
1 2 3 4
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Live:  Mutygullin (Rus) vs Kalachevskyi в 12.30
https://youtu.be/jBcij81n09w
щось поки що немає цієї трансляції. а от на http://www.ittf.com/itTV/ транслюють наживо як Соломія бореться з Павлович!
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
У наших тенісних групах, звідкіля я постив новини, така тенденція - як тільки "свої" гравці вибувають, одразу пропадають подальші новини про турнір тощо )
А, можливо, успіхи наших паралімпійців перемикнули на себе увагу.
Так що я сам доведу до логічного завершення цю тему.
Білоруска Павлович, яка переграла нашу Братейко, дійшла аж до фіналу, в якому поступилася японці, хоча при рахунку по сетах 2-2 вигравала 6-2! (( Було видко розпач Павлович, коли японка в решті решт перемогла...
Краще за всіх з наших зіграв Калачевський, який дійшов до 1/4 фіналу, в якому якось дуже легко поступився корейцю. В трансляції навіть чутно було, що хтось з наших кричав Денису - ти що, не хочеш грати? А той відповідав - та я не бачу подачі... і махав там щось руками.
Росіянин Власов потім з цим корейцем легко розправився, неясно чому в наших виникли проблеми, я так розумію, цей кореєць і Прищепу обіграв, і теж подачами зпантеличив. Можливо нашим треба менше з лекціями роз'їжджати, а подачі тренувати... А деяким не задирати носа, а приймати участь і у чемпіонаті України, щоб хоча б одну гру вигравати на міжнародних турнірах...
Коротше кажучи, після перемоги над корейцем Чо у півфіналі, Власов програв у фіналі іншому корейцю.
Спочатку Власов вигравав по сетах 2-0. Причому, перший сет програвав десь 1-5, але додав і виграв 11-8.
А 2-й сет вів 9-1 і розслабився так, що кореєць ледве не перехопив ініціативу - 11-7 у підсумку.
Я ще помітив, що Власов декілька сопель навішав корейцю, і після однієї, при рахунку 10-7 у другій партії, тренер Власова якось так відверто сміявся, напевно, радів, як радили робити деякі холерики у темі про соплі )) І у підсумку дорадівся...
Цікавих довгих розіграшів було небагато, може в 3-й і 6-й сетах лише.
Здається Власов був неготовий фізично. Кореєць виглядав по-свіжіше.
Третій сет Власов виграв 11-5, хоча починав дуже важко, видно було вже що підсідає...
Я думав, що у Павлович розпач, але то я ще не знав, що таке розпач на самому ділі, і це далі показав Власов.
Ішов 4-й сет, в якому Власов вигравав 5-3. Кореєць Жанг бере тайм-аут, наприкінці якого тренер показав йому нарешті як треба бити по м'ячику... Та ще й за рахунку 6-6 Жанг впустив ракетку... Видно що на вдачу...
І ось вже кореєць виграє наступні сети 7-11, 5-11...
Власов вдягає нову футболку - не допомагає: 3-11. Його тренер вже не сміється навіть з сопель.
Останній сет на користь корейця 5-11.
Щось я не бачив щоб гравці пожали один одному руки, невже все так серйозно...
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
 Власов и ко,как последнее быдло себя вёл и почему-то даже жёлтой карточки не увидел.А кореец молодец ,наказал его как положено!
Разница между теорией и практикой гораздо более заметна на практике, нежели в теории! / чистый плагиат ))) /YINHE N11 Off-/BH-Spinlord Marder/FH-Xiom Vega Pro
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Власов и ко,как последнее быдло себя вёл и почему-то даже жёлтой карточки не увидел.А кореец молодец ,наказал его как положено!
То, что он на лицо не кошерный-понятно. Но я как то пропустил-что там конкретно случилось. Видел, что кричал что-то в глаза корейцу и кулак поднимал. А что-то конкретно было? И в какой части?
На форумах все об этом говорят, а я так и не понял.
Согласен-тип личности очень неприятный.
Самая дешевая вещь в мире - это мнение других людей о вас
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
У наших тенісних групах, звідкіля я постив новини, така тенденція - як тільки "свої" гравці вибувають, одразу пропадають подальші новини про турнір тощо )
А, можливо, успіхи наших паралімпійців перемикнули на себе увагу.
Так що я сам доведу до логічного завершення цю тему.
Білоруска Павлович, яка переграла нашу Братейко, дійшла аж до фіналу, в якому поступилася японці, хоча при рахунку по сетах 2-2 вигравала 6-2! (( Було видко розпач Павлович, коли японка в решті решт перемогла...
Краще за всіх з наших зіграв Калачевський, який дійшов до 1/4 фіналу, в якому якось дуже легко поступився корейцю. В трансляції навіть чутно було, що хтось з наших кричав Денису - ти що, не хочеш грати? А той відповідав - та я не бачу подачі... і махав там щось руками.
Росіянин Власов потім з цим корейцем легко розправився, неясно чому в наших виникли проблеми, я так розумію, цей кореєць і Прищепу обіграв, і теж подачами зпантеличив. Можливо нашим треба менше з лекціями роз'їжджати, а подачі тренувати... А деяким не задирати носа, а приймати участь і у чемпіонаті Ураїни, щоб хоча б одну гру вигравати на міжнародних турнірах...
Коротше кажучи, після перемоги над корейцем Чо у півфіналі, Власов програв у фіналі іншому корейцю.
Спочатку Власов вигравав по сетах 2-0. Причому, перший сет програвав десь 1-5, але додав і виграв 11-8.
А 2-й сет вів 9-1 і розслабився так, що кореєць ледве не перехопив ініціативу - 11-7 у підсумку.
Я ще помітив, що Власов декілька сопель навішав корейцю, і після однієї, при рахунку 10-7 у другій партії, тренер Власова якось так відверто сміявся, напевно, радів, як радили робити деякі холерики у темі про соплі )) І у підсумку дорадівся...
Цікавих довгих розіграшів було небагато, може в 3-й і 6-й сетах лише.
Здається Власов був неготовий фізично. Кореєць виглядав по-свіжіше.
Третій сет Власов виграв 11-5, хоча починав дуже важко, видно було вже що підсідає...
Я думав, що у Павлович розпач, але то я ще не знав, що таке розпач на самому ділі, і це далі показав Власов.
Ішов 4-й сет, в якому Власов вигравав 5-3. Кореєць Жанг бере тайм-аут, наприкінці якого тренер показав йому нарешті як треба бити по м'ячику... Та ще й за рахунку 6-6 Жанг впустив ракетку... Видно що на вдачу...
І ось вже кореєць виграє наступні сети 7-11, 5-11...
Власов вдягає нову футболку - не допомагає: 3-11. Його тренер вже не сміється навіть з сопель.
Останній сет на користь корейця 5-11.
Щось я не бачив щоб гравці пожали один одному руки, невже все так серйозно...
Коментатор з вас так.... на 3 з плюсом.
Але куди коні треба запрягати в нашому тенісі-я так і не зрозумів. Особливо з приводу Калачевського. Тобто, більше грати в Україні і тоді світ ляже під ноги? :-)
В чому причина, товариш коментатор, програшу Калача?
Самая дешевая вещь в мире - это мнение других людей о вас
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Цитировать
Но я как то пропустил-что там конкретно случилось. Видел, что кричал что-то в глаза корейцу и кулак поднимал. А что-то конкретно было? И в какой части?
На форумах все об этом говорят, а я так и не понял.
Цікаво було б дізнатися, хоча я навіть не помітив кулака...
Цитировать
Коментатор з вас так.... на 3 з плюсом.
Враховуючи, що в нас вже давно 12-бальна система... То ви дуже строгий критик-Бєлінський!
Цитировать
Але куди коні треба запрягати в нашому тенісі-я так і не зрозумів. Особливо з приводу Калачевського. Тобто, більше грати в Україні і тоді світ ляже під ноги? :-)
В чому причина, товариш коментатор, програшу Калача?
Я не думав, що стьоб треба ще й коментувати... Я гадав, що розумна людина і так зрозуміє...
Но якщо така прискіплива увага, розжую...
До нашого тенісу взагалі я коментарів не давав - куди коні запрягати. Це раз.
Калачевського Калачом я не називав, я лише постив новини і коментарі із тенісної групи - чи якщо хтось його там назвав Калачом мені треба було виправляти? ) І йому я жартома порадив більше уваги приділити не лекціям, а відпрацюванню прийому подач. Але це жарт (тобто, як кажуть, сміятися після слова "лопата"). Це два.
А грати в чемпіонаті України я порадив тому, хто був сіяний вище всіх, але і одної гри не виграв. Можливо, я щось і наплутав. Це три.
На рахунок того, чому програв Калачевський - звідкіля ж я знаю, я що тенісний експерт чи що?
На форумі є експерти, це запитання скоріш за все до них, а не до мене... Це чотири.
Так що, все просто і прозоро, товаришу, критик-Бєлінський ;-)
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Денис проиграл корейцу который тренируется с Хьюком и входил в первую 20ку мирового рейтинга

так что ответ на вопрос "почему Денис проиграл" очень простой

а так Денис очень хорошо выступил, войдя в восьмерку
правильный подбор инвентаря, качественный сервис, быстрая и удобная доставка - покупай и играй с удовольствием!
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Денис проиграл корейцу который тренируется с Хьюком и входил в первую 20ку мирового рейтинга

так что ответ на вопрос "почему Денис проиграл" очень простой

а так Денис очень хорошо выступил, войдя в восьмерку
Он не только тренируется. но и дерет его безбожно, как и всех защитников.
Самая дешевая вещь в мире - это мнение других людей о вас
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Кому цікаво, фотки з 2016 ITTF Belarus Open ось тут:
https://www.flickr.com/photos/ittfworld/collections/72157673536793605/
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Беларусь Оупен 2016. Ханин против иранца-шиповика, 1сет.  Если будет интерес, могу выложить и остальные сеты.
https://www.youtube.com/watch?v=dv2k-WWsxmE&feature=youtu.be
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Беларусь Оупен 2016. Ханин против иранца-шиповика, 1сет.  Если будет интерес, могу выложить и остальные сеты.
https://www.youtube.com/watch?v=dv2k-WWsxmE&feature=youtu.be
Выкладывайте все.
Самая дешевая вещь в мире - это мнение других людей о вас
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
интересная и нестандартная игра у иранца, хорошая реакция, спасибо за видео,
чем играет любопытно?
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Единственное, что выяснил у Ханина - шипы и там, и там. Ну понятно, что справа короткие, наверняка. Остальные партии выложу ближайшие день-два.
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Беларусь Оупен 2016. Ханин против иранца-шиповика, 1сет.  Если будет интерес, могу выложить и остальные сеты.
https://www.youtube.com/watch?v=dv2k-WWsxmE&feature=youtu.be
Обов'язково викладай, бо як завжди все зупинилося на самому цікавому місці! )
А в мене ще й подвійна цікавість, бо граю короткими шипами з обох сторін ;-)
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!
Re: ITTF World Tour Belarus Open 2016
Беларусь Оупен 2016. Ханин против иранца-шиповика, 1сет.  Если будет интерес, могу выложить и остальные сеты.
https://www.youtube.com/watch?v=dv2k-WWsxmE&feature=youtu.be
Остальные партии тут: https://www.youtube.com/watch?v=3ctTKSGgj_E&feature=youtu.be