+38 050 250 42 50 +38 093 654 82 83 +38 097 283 01 00
+38 067 998 74 48
Выберите валюту:
просмотрено: 5233 раз
1 2 3
Re: Мельдоній

Бодибилдеры не бухают так, как шахтеры! ;D
Один вред. ;D А от шахтеров выручка за спиртное
Самая дешевая вещь в мире - это мнение других людей о вас
Re: Мельдоній
   Щодо "авторитетних" вчених, то ще в совку мої однокласники десь викопали науково доведену інфу про те, що вік нашого всесвіту близько 6000 років, інша справа, як це подали.
Это наверное вы имеете в виду научно-доказанную "учеными", которые в сутанах ходят? Вот эту: http://creation.com/6000-years-russian

Про африканців - у них ще був потужний розум, який дозволив розробити систему і знаряддя полювання ( виробництва ), а що вони дійшли до такого життя - тема окремої розмови.
Т.е. систему и снаряжение придумали,  а потом все - мощный разум закончился? выдохся?

Меня же больше всего интересует, когда опять про мельдоний будет.
А то я поп-корном запасся, но дискуссия свернула куда-то в африканские джунгли...)
Friendship Sensor Grip OFF
FH   Friendship 729 God Favored
BH   XVT
Re: Мельдоній

Бодибилдеры не бухают так, как шахтеры! ;D
Один вред. ;D А от шахтеров выручка за спиртное

А как же эстетика???  ;D ;D ;D
Friendship Sensor Grip OFF
FH   Friendship 729 God Favored
BH   XVT
Re: Мельдоній
   Щодо "авторитетних" вчених, то ще в совку мої однокласники десь викопали науково доведену інфу про те, що вік нашого всесвіту близько 6000 років, інша справа, як це подали.
Это наверное вы имеете в виду научно-доказанную "учеными", которые в сутанах ходят? Вот эту: http://creation.com/6000-years-russian

Про африканців - у них ще був потужний розум, який дозволив розробити систему і знаряддя полювання ( виробництва ), а що вони дійшли до такого життя - тема окремої розмови.
Т.е. систему и снаряжение придумали,  а потом все - мощный разум закончился? выдохся?
Про мельдоний и так все понятно. Есть две точки зрения. Одна: тех, кто кормит допингом спортсменов. И другая.

Меня же больше всего интересует, когда опять про мельдоний будет.
А то я поп-корном запасся, но дискуссия свернула куда-то в африканские джунгли...)
Re: Мельдоній
   Щодо "авторитетних" вчених, то ще в совку мої однокласники десь викопали науково доведену інфу про те, що вік нашого всесвіту близько 6000 років, інша справа, як це подали.
Это наверное вы имеете в виду научно-доказанную "учеными", которые в сутанах ходят? Вот эту: http://creation.com/6000-years-russian
Зовсім не їх мав на увазі. Сутанники змушені це визнавати але займаються іншими речам. Їм потрібна ваша сліпа безумовна покора а Бог хоче усвідомленого вибору і синівської довіри.Своїм вихованцям часто нагадував:"Ваш розум подібний до мікроскопа. Мікроскопом ( оптичним чи електронним ) можна проводити дослідження чи колоти горіхи. Застосування вашого"мікроскопа" - ваш вибір".Даруйте, що цитую себе коханого, бачу,що Ви правильно використовуєте свій "мікроскоп" і самі вибираєте об'єкти, чому радий. :)
Про африканців - у них ще був потужний розум, який дозволив розробити систему і знаряддя полювання ( виробництва ), а що вони дійшли до такого життя - тема окремої розмови.
Цитировать
Т.е. систему и снаряжение придумали,  а потом все - мощный разум закончился? выдохся?
Ні, я лише констатував факт і вище згадав про право вибору. Але наслідки цього вибору різні. "А що вони не вважали за потрібне мати Бога в пізнанні, видав їх Бог нарозум перевернений, - щоб чинили непристойне". Біблія, римлянам, 1:28. Це стосується і деяких т. зв. "європейських" цінностей, активно пропагованих в усьому світі(????!!!!). Т. ч. життя залежить від збереженого моїм "жорстким диском" - пам'яттю, характером і застосованого в житті а це має далекі, навіть вічні наслідки.
   Про мельдоній проконсультуюсь, напишу.Моя думка - якщо нема клініки, не варто. Краще використати незадіяні резерви організму і тренувань ( не плутати з грою на рахунок, макс раз в тиждень чи турнір ) - урізноманітнення тренувань + дворазові (по можл.), робота над елементами, режим, повноцінне харчування, вітаміни ну і врахування мед. і  фізіологічних показників. + інші види, щоб не знудило :) і релаксація. Як бачите, є над чим подумати.
Re: Мельдоній
Ось і перша нт-сенсація на Ріо-2016:
238-я ракетка мира Кенжаев Зохид (Узбекистан), побеждает* в первом круге 72-ю ракетку Янкарика Любомира (Чехия), со счетом 4:2!

* вірогідно, що без мельдонію
Брати Стругацькі - це вам не сестри Вачовскі!