+38 050 250 42 50 +38 093 654 82 83 +38 097 283 01 00
+38 067 998 74 48
Выберите валюту:
просмотрено: 10000 раз
1 2 3 4
Re: Теннис в Тамани.
    За "успішне" видалення не дякую, формулювання були макс м'якими. Тоді пропоную видалити про кримський міст і дискусію, що по суті є ЧУЖОЮ політикою. Я знаю, що всюди є нормальні люди, на кого не діє зомбування, а є, як завжди. Думка вільної людини у ВІЛЬНІЙ країні.
Re: Теннис в Тамани.
Ребята,успокойтесь ,что с вами ? Я сам удаляю строки про мост. Давайте про теннис.
основа YINHE Y-13
направо  YINHE MoonSpeed 2.2
налево YINHE Big Dipper 2.2
Re: Теннис в Тамани.
Аутсайдеру. Давайте так. Вы больше не высказываете своих мнений по поводу модерации и кому Вы что рекомендуете удалить. А я вас не баню. Или выскажите еще раз свое ценное мнение по данному поводу и я Вас забаню. У нас как вы верно заметили свободная страна. И вся свобода идти общаться на миллионах других ресурсов во всём интернете будет в вашем полном распоряжении.
правильный подбор инвентаря, качественный сервис, быстрая и удобная доставка - покупай и играй с удовольствием!
Re: Теннис в Тамани.
    Повірте, ми нормальні, адекватні, сидим вдома, нікого не займаєм :D і з Божою поміччю, не інакше, дамо лад проблемам і в тенісі. Це крик душі проти несправедливості і потурань. Ок.