+38 050 250 42 50 +38 093 654 82 83 +38 097 283 01 00
+38 067 998 74 48
Выберите валюту:

Помогите выбрать ракетку - архив

просмотрено: 181761 раз
1 ... 51 52 53
Re: помогите выбрать ракетку
Помогите подобрать ракетку.
Начинающий. Дворовой уровень. Игра накат/резка = 60/40.
Хотелось бы тренироваться в плане улучшения контроля подачи, стола. С упором на защиту.
Мало данных! Перечитайте эту тему и попытайтесь ответить на вопросы которые уже не раз задавали другим!
Re: помогите выбрать ракетку
Мало данных! Перечитайте эту тему и попытайтесь ответить на вопросы которые уже не раз задавали другим!
Эти вопросы бы прицепить где-нибудь на видном месте.
ALL+OFF-, накладки 1.3-1.7 мм, конусная или анатомическая ручка.
Для батерфляя, наверно, самое близкое будет Tackiness D или Soft D13.
Атаки FH/BH = 90/10, защита FH/BH = 30/70. Слабо играю под самой сеткой (одна из целей для тренировки).

Затрудняюсь пока еще что-нибдь написать. Раньше играл только "чем под руку попадется".

p.s. В "Импульсе" можно попробовать разные ракетки или только со своими?
Re: помогите выбрать ракетку
2 pivasik. Если Вы из Харькова, то тут и думать нечего... напроситесь на встречу с господином Сыпачевским, расскажите ему все подробно (если будет возможность покажите свою игру) - он Вам и поможет с выбором!
Re: помогите выбрать ракетку
Цитировать
p.s. В "Импульсе" можно попробовать разные ракетки или только со своими?

приходящим в Импульс без ракеток, ракетки выдаются

попробовать можно, у меня всегда есть несколько собранных, которые можно попробовать
правильный подбор инвентаря, качественный сервис, быстрая и удобная доставка - покупай и играй с удовольствием!
Re: помогите выбрать ракетку
Привіт всім тенісолюбам! Вчора отримав свою ракетку. Все супер, ракетка зібрана на відмінно. Сьогодні відбулося перше випробування, напишу відразу, ракетка вдалася, довго звикати, думаю не прийдеться. Сьогодні обіграв всіх, які в мене вигравали,направду. Зліва просто казка, підрізка, подача, прийом, не натішуся, накат зліва(25раз), справа, вроді теж добре, почав приймати топ спіни, але при накаті, топ спіні мала швидкість, не знаю що робити. Вроді на батерфляй с, швидкість менша ніж на д. Може щось порадити. В цілому задоволений. Чим можна протирати накладки, крім спеціального розчину.
Blade T-8S. Fh.T-05. Bh.SpinLord Gipfelsturm.
Re: помогите выбрать ракетку
Привіт всім тенісолюбам! Вчора отримав свою ракетку. Все супер, ракетка зібрана на відмінно. Сьогодні відбулося перше випробування, напишу відразу, ракетка вдалася, довго звикати, думаю не прийдеться. Сьогодні обіграв всіх, які в мене вигравали,направду.
Привіт, от і добре!)) Вітаю з перемогою, бажаю, щоб здобутих перемог було багато. Пам"ятайте, ракетка тітьки знаряддя... Успіх залежить від Вас..!

... почав приймати топ спіни, але при накаті, топ спіні мала швидкість, не знаю що робити. Вроді на батерфляй с, швидкість менша ніж на д. Може щось порадити.
Можу тільки припустити, що Ваша технічна швидкість до блоку придатна... а от до топсу..?)) Знаю таких, які грають на Офах, проте тільки блоками.
Таким тільки Офф+ потрібен, щоб мячі самі долітали.
З Вашою ракеткою на "шарика" чи там на "тузика" не чекайте, Щоб добре летіло, потрібно вкладатись в удари (ще добріше, якщо вони (удари) ще й технічно правильні - тоді -... ммм ... казка!)))
Напрацьовуйте активніше гру з ФХ, наносьте удари не тільки за допомогою плеча та спини, використовуйте також й передпліччя та кисть синхронно з корпусом та ногами.

Чим можна протирати накладки, крім спеціального розчину.
Накладку потрібно протирати рукою, дихаючи при цьому на неї перегаром.. - Самий провірений спосіб. Проте коли накладки вже дуже грязні й немає спец.засобу - то можна витерти їх зволоженою легким мильним розтвором мочалкою, поветиравши її після цього насухо. Коли вже нічого не допомагає - бензин, бустер, масло...)))
Re: помогите выбрать ракетку
AndroID, ви як зажди точні і докладні. Дякую за поради. На ноги класну вправу з інтернета взяв, кисть має працювати, як пружина, щоб швидше летіло. AndroID, будете проїздом у Льв. обл., запрошую на півасік, ну і пару партій.
Blade T-8S. Fh.T-05. Bh.SpinLord Gipfelsturm.
Re: помогите выбрать ракетку
AndroID, ви як зажди точні і докладні. Дякую за поради. На ноги класну вправу з інтернета взяв, кисть має працювати, як пружина, щоб швидше летіло. AndroID, будете проїздом у Льв. обл., запрошую на півасік, ну і пару партій.
:) дякую, буду мати на увазі! Будете й Ви на Київщині  - теж повідомляйте, мені подобаються зустрічі з форумчанами. Ось наприклад, нещодавно в столиці був tommy декілька днів, так як ви пропонуєте й зробили... )) Радий новим зустрічам!
Re: помогите выбрать ракетку
Чим можна протирати накладки, крім спеціального розчину.

http://www.tt-ua.com/index.php?fuseaction=pages.getArticle&Id=81&article=287
правильный подбор инвентаря, качественный сервис, быстрая и удобная доставка - покупай и играй с удовольствием!
1 ... 51 52 53